Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Eliptické trenažery >

HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér

HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér

Cena produktu HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér není známa.

 

Popis produktu HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér: HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér Vybíráte elliptický trenažér, který má plynulý a přirozený chod a není poruchový. Právě takové jsou trenažery Horizon fitness. Díky umístění setrvačník... > více informací


HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér - popis

nahoru

HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér Vybíráte elliptický trenažér, který má plynulý a přirozený chod a není poruchový. Právě takové jsou trenažery Horizon fitness. Díky umístění setrvačníku v přední části trenažéru působí při tréninku jen 1 Vaší váhy na setrvačníkový systém v přední části trenažeru a zbývající 3 Vaší váhy působí na ložiska v kolečkách v zadní části lyžin. Právě díky tomuto modernímu konstrukčnímu řešení není „srdce trenažeru – setrvačníkový brzdný systém“ příliš zatěžováno a výrobce tak předchází poruchám, které se mohou projevit u jiných typů konstrukcí. Trenažery se setrvačníkem v přední části je světový trend, což si snadno ověříte při návštěvě webů známých světových značek. HORIZONFITNESS ANDES 500 je elliptický trenažer velmi vhodný pro intenzivní domácí použití. Při tréninku na crossovém trenažeru jsou do činnosti zapojeny všechny hlavní svalové skupiny, proto je cvičení na nich velmi efektivní. Projektanti firmy HORIZON FITNESS vyvinuli tvar pedálové konstrukce tak, aby co nejvěrněji imitovala běh v terénu a aby elipsa pohybu pedálu byla co nejpřirozenější. Tomuto pohybu je přizpůsoben i ergonomický tvar madel. Výhodou je i to, že tato konstrukce pedálů jen minimálně zatěžuje přední setrvačníkový systém. Plně elektronická brzda na bázi vířivých proudů (indukční brzdný systém) reguluje odpor nášlapů nezávisle na počtu otáček. Tréninkové programy jsou vyvinuty tak, že dovolují optimálně dávkovat trénink srdečního svalu a oběhového systému.

Výrobce Horizonfitness

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Doplňky k fitness, Aerobik, Domácí solária.

Nejlevnější HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér akční ceny - Levné HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HORIZONFITNESS ANDES 507 - crossový trenažér najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Eliptické trenažery.